HAKKIMIZDA

1950 yıllarından beri babadan oğula aktarılan tecrübenin birikimiyle oluşan İDEAL AV SPOR ve Uluslararası teknolojisiyle önde gelen yüzyıllık MAXAM Grup’un av fişeklerinin ve malzemelerinin kalitesiyle öncü ünlü SAGA firması, 2009 yılında eşit pozisyonda ortak olarak İDEXSA FİŞEK A.Ş.’yi kurdular.

Üretimini yaptıkları av fişekleri, yüz yıllık Maxam tecrübesi ve müşterilerimizin beklentilerini, memnuniyeti ve güven ilkelerini her zaman temel alarak sunmayı hedeflemiştir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güveni şirketimizin başarısını her geçen gün daha da yukarı taşımakta ve bizim için her zaman gurur kaynağı olmaktadır.

Av fişeklerimizde sunduğumuz kalitenin devamlılığı, kalite yönetimimizin ayrılmaz bir parçası olduğu gibi, yeni teknolojileri takip etmek ve kullanılan üretim sistemlerdeki gelişimi sağlamak bizler için en önemli diğer bir unsurudur. Diğer taraftan ana ilkelerimiz olan karşılıklı güven ve dürüstlük vazgeçilmeyecek değerlerimizdendir.

Bu işbirliği sayesinde yeni teknolojiyi, kaliteyi ve geniş ürün yelpazesini, sektörde müşteriye beklentisinden daha fazlasını sunmak için daima bir adım önde olmayı amaçlamışlardır.