ÜRETİM SÜRECİ

Avrupa'nın en gelişmiş fabrikalarından birine sahip olduğu için İdexsa A.Ş. fişekleri dolumunu yaparken sadece en iyi bileşenleri değil en iyi teknolojiyi de kullanmaktadır.Ayrıca özel elektronik cihazların yanı sıra mühimmat olarak en modern balistik kontrol sistemi ile geliştirilmiş tam otomatik yüksek teknolojilik makineleri kullanmaktadır.

Tüm kartuşlar Türk Resmi Test kurumu tarafından onaylanır kalite ve güvenlikle garanti edilir. Balistik laboratuarlarında standartları TSEK şartnamelerine göre yapılır ve test edilir.

Müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini karşılamak için,tüm ürünlerimizden üretilen ve test edilen ürünlerimizden rasgele bir örnek depolanır.

Tüm fişekler en ileri teknoloji kullanılarak tam dozajlama ve bileşenleri test edilmekte,en son elektronik algılama sistemleri sayesinde de tamamen otomatik makinelerle üretilmektedir. Bu sonuca bağlı olarak, fişeklerimiz çevresel koşullardan etkilenmeden mükemmel kalite ve performans sağlar.

İdexsa A.Ş. 'ın ürettiği tüm fişekler uluslararası standartlara uygun olarak düzenlenmiş, kendi test bankalarında yer alan balistik ve ölçüm testlerine tabi tutulmuştur.Bu da üretilen fişeklerin güvenliğini garanti eder.

Dahası fişeklerimizin üretimi sırasında sıcaklık ve nem önemli değişiklikler oluşturabileceğinden ısı kaynaklarından uzak ve özellikleri hemen hemen sabit tutmak için (21 º C ve% 60 optimum bağıl nem) üretim sırasında önemle dikkat edilir ve ürünleri saklamak için de, serin ve kuru bir yer tavsiye edilir.

Hedefimiz ürünlerimizi sürekli geliştirmek olduğu için,en son yeniliklerle bazı özellikler önceden haber verilmeden anında hizmete sunulabilir.

FABRİKAMIZDAN KARELER

resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim resmim